Drodzy Rodzice,
zeszłoroczne wyniki akcji EKOMOL robią wrażenie – uzbieraliśmy ponad 61 ton makulatury.
Za pieniądze ze zbiórek kupiliśmy gadżety dla dzieci, stację napraw oraz stojaki rowerowe, gry podwórkowe ( zamówione, czekamy na realizację). Wszystkim gratulujemy i bardzo dziękujemy.

W związku z tak pozytywnym i przychylnym odzewem dotyczącym akcji EkoMol, informujemy że tegoroczna edycja akcji rozpoczyna się w dniu 28 września w godzinach 7:00 – 11:00 przed szkołą (Eugeniusza Lokajskiego 3)

Terminy kolejnych zbiórek będą ustalane na bieżąco (informacja pojawi się z wyprzedzeniem m.in. przy wejściu do Szkoły).
Przypominamy, że podczas zbiórki każdy kto odda co najmniej 1 kg makulatury ( bądź jej równowartość) otrzyma naklejkę. Pamiętajcie jednak, że mają one tylko motywować dzieci. Natomiast oficjalne rozliczenie wyników nastąpi na podstawie danych z wydruków.
CO ZBIERAMY?

  • makulatura – zabezpieczona np. sznurkiem/w kartonie/siatce. Nie zbieramy kartonów!
  • puszki aluminiowe
  • korki PET
  • złom stalowy i żeliwny (w tym puszki stalowe), aluminium, mosiądz, miedź
  • butelki zwrotne.

W przypadku braku możliwości dostarczenia surowców z powodu braku czasu lub większych ilości, informujemy że istnieje mozliwość dostarczenia ich bezpośrednio do Punktu Zbiórki Surowców Wtórnych znajdującego się przy ulicy Pileckiego 122 (szczegóły dojazdu oraz godziny otwarcia dostępne są na stronie akcji.)

Przypominamy że regulamin oraz szczegółowe informacje dotyczące akcji dostępne są pod tym linkiem